Справжній смак перемоги

Друге дихання

Будь-яка поразку, помилку, неприємність слід розглядати насамперед, як можливість. Можливість стати сильнішим. Можливість зібратися, піднятися, виправити і наступного разу зробити краще.
Коли після падіння, невдачі знову піднімаєшся і рухаєшся вгору — це насправді ЩАСТЯ! Це ознака майбутньої ПЕРЕМОГИ.

Виправляючи самостійно помилку, яка призвела до невдачі — ти неодмінно отримуєш неоціненний досвід, стаєш більш впевненим, потужним і безумовно трошки щасливішим. Коли самостійно усвідомлюєш істини, те, що було раніше незрозумілим, а тепер стало реальним і ти з цим згоден — відчуваєш полегшення і знову таки трошки щастя.

На противагу цьому не приносять щастя і задоволеності кимось знайдені, підкреслені і виправлені твої власні «косяки». Ти не відчуваєш натхнення, коли після падіння вислуховуєш повчальну лекцію-інструкцію про те, хто ти, як саме потрібно було вчинити і як тепер далі підніматися і жити після поразки в певній сфері або окремому раунді життя.

Перемога зі смаком щастя — це коли після падіння, поразки САМ знайшов компетентного Вчителя, потрібну інформацію та прийняв справжні, реальні для себе способи і сили піднятися та повернутися в гру під назвою ЖИТТЯ.

Справжній смак перемоги не у здоланому супротивнику, а в усвідомленні, що став краще самого себе.

Справжній смак перемоги не в її випадковості, а в розумінні завдяки яким своїм вмінням, якостям і ресурсам перемога здобута.

Справжній смак перемоги — у збільшенні свободи через самостійно виправлені власні помилки та зростання компетентності.

Не бійтеся помилок, поразок і невдач. Не приховуйте їх (принаймні від себе). Без цього неможливо нічому навчитися.

Оцените статью
( Пока оценок нет )
Поделиться с друзьями
Сергій Сапон
Добавить комментарий